Čas na serveru 11:39:16

Ach, ta 60. léta

Id: 459202

Ach, ta 60. léta

  •  / Ach, ta 60. léta / Jan Saudek

fotografie/kapa deska, rozměr 50 x 37,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 27189x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 57