Čas na serveru 10:43:35

Černá slza

Id: 437601

Černá slza

  •  / Černá slza / Jan Saudek
  •  / Černá slza / Jan Saudek
  •  / Černá slza / Jan Saudek

fotografie/kapa deska, rozměr 50 x 38 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na zadní straně přípis autora

zobrazeno: 1391x

Vyvolávací cena:
6 000

34 000