Čas na serveru 07:37:08

Marie č.1

Id: 459601

Marie č.1

  •  / Marie č.1 / Jan Saudek
  •  / Marie č.1 / Jan Saudek
  •  / Marie č.1 / Jan Saudek
  •  / Marie č.1 / Jan Saudek

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorské věnování

zobrazeno: 21001x

Vyvolávací cena:
12 500

260 000

Účastníci: 19