Čas na serveru 09:34:36

Moje první fotografie...

Id: 447704

Moje první fotografie...

  •  / Moje první fotografie... / Jan Saudek

fotografie, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, rámováno, (vznik 1959)

zobrazeno: 4042x

Vyvolávací cena:
7 500

13 000