Čas na serveru 16:53:43

Mothers and Daughters

Id: 485703

Mothers and Daughters

  •  / Mothers and Daughters / Jan Saudek

kolorovaná fotografie, rozměr listu 23,5 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části a na pravé straně, volně loženo

zobrazeno: 3303x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 52