Panenka
Id: 482402
fotografie/papír, rozměr 23 x 17,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4235x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 000 Kč
2024,05-1,13,21,23,00
minimální příhoz 500 Kč