Čas na serveru 12:42:26

Plamen

Id: 465310

Plamen

  •  / Plamen / Jan Saudek
  •  / Plamen / Jan Saudek
  •  / Plamen / Jan Saudek
  •  / Plamen / Jan Saudek

kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3490x

Vyvolávací cena:

28 000

Účastníci: 18

Příhozy: 50