Čas na serveru 07:09:40

Portrét dvou slavných mužů (Tycoons)

Id: 490203

  •  / Portrét dvou slavných mužů (Tycoons) / Jan Saudek

fotografie/papír, rozměr cca 31 x 27 cm, značeno, datováno a popsáno po obvodu fotografie, volně loženo

zobrazeno: 3755x

Vyvolávací cena:

50 900

Příhozy: 66