Čas na serveru 15:10:34

Sbohem, Jane!

Id: 437602

Sbohem, Jane!

  •  / Sbohem, Jane! / Jan Saudek

digitální tisk/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, popis ze zadní strany propsán na přední stranu (viz foto), nerámováno

zobrazeno: 1595x

Vyvolávací cena:
6 000

35 000