Čas na serveru 14:54:38

Summertime

Id: 485701

Summertime

  •  / Summertime / Jan Saudek
  •  / Summertime / Jan Saudek
  •  / Summertime / Jan Saudek
  •  / Summertime / Jan Saudek

kolorovaná fotografie, rozměr listu 39,5 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, antireflexním sklem, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 953x

Vyvolávací cena:

22 000