Čas na serveru 06:34:37

The Burden

Id: 483421

The Burden

  •  / The Burden / Jan Saudek
  •  / The Burden / Jan Saudek

kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 464x

Vyvolávací cena:

15 700