Čas na serveru 09:54:21

The Lust

Id: 444903

The Lust

  •  / The Lust / Jan Saudek
  •  / The Lust / Jan Saudek
  •  / The Lust / Jan Saudek
  •  / The Lust / Jan Saudek

kolorovaná fotografie, rozměr 31 x 40,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1520x

Vyvolávací cena:

36 000