Čas na serveru 12:32:42

The Rope

Id: 442415

The Rope

  •  / The Rope / Jan Saudek
  •  / The Rope / Jan Saudek

kolorovaná fotografie, rozměr cca 40 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 827x

Vyvolávací cena:

15 500