Čas na serveru 10:57:49

Trikolóra

Id: 446403

Trikolóra

  •  / Trikolóra / Jan Saudek
  •  / Trikolóra / Jan Saudek
  •  / Trikolóra / Jan Saudek

barevná fotografie, rozměr 13 x 16 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně podpis autora, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 441x

Vyvolávací cena:

13 000