Čas na serveru 16:57:23

Závora

Id: 438301

Závora

  •  / Závora / Jan Saudek
  •  / Závora / Jan Saudek
  •  / Závora / Jan Saudek

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen původní doklad o nabytí díla

zobrazeno: 14240x

Vyvolávací cena:
12 500

135 000

Účastníci: 27

Příhozy: 85