Čas na serveru 23:27:58

Jan Skramlík
Portrét šlechtice

Id: 364701

Portrét šlechtice

  •  / Portrét šlechtice / Jan Skramlík

olej/dřevo, rozměr 22,5 x 15,5 cm, značeno vpravo nahoře, novodobě rámováno

zobrazeno: 658x

Vyvolávací cena:

2 800