Čas na serveru 23:11:13

Jan Skramlík
Šlechtická společnost

Id: 501603

Šlechtická společnost

  •  / Šlechtická společnost / Jan Skramlík

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 198x

Vyvolávací cena:

12 000

2024,05-1,14,20,04,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu