Čas na serveru 01:23:01

Loď v zátoce

Id: 342001

Loď v zátoce

  •  / Loď v zátoce / Jan  Zrzavý
  •  / Loď v zátoce / Jan  Zrzavý
  •  / Loď v zátoce / Jan  Zrzavý
  •  / Loď v zátoce / Jan  Zrzavý
  •  / Loď v zátoce / Jan  Zrzavý

tempera/dřevěná deska, rozměr 29 x 36,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno, datováno, popsáno a číslováno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 18400x

Vyvolávací cena:
18 000

810 000

Účastníci: 19

Příhozy: 120