Čas na serveru 06:58:20

Maska

Id: 474601

Maska

  •  / Maska / Jan  Zrzavý
  •  / Maska / Jan  Zrzavý
  •  / Maska / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, ve spodní části přeložený papír (viz foto)

zobrazeno: 790x

Vyvolávací cena:

20 000