Čas na serveru 21:24:08

Jaromír Seidl
Sedící baletka

Id: 142406

Sedící baletka

  •  / Sedící baletka / Jaromír Seidl

olej/plátno, rozměr 108 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1514x

Vyvolávací cena:

8 000