Jaroslav Panuška
Zimní krajina
Id: 491309
olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 901x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
2024,05-1,13,19,42,00
minimální příhoz 100 Kč