Čas na serveru 21:08:21

Jaroslav Paur
Městský motiv

Id: 166901

Městský motiv

  •  / Městský motiv / Jaroslav Paur

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno

zobrazeno: 3448x

Vyvolávací cena:
10 000

71 000

Příhozy: 71