Čas na serveru 19:20:39

Jaroslav Štědra
Přírodní motiv

Id: 1044

Přírodní motiv

  •  / Přírodní motiv / Jaroslav Štědra

olej/plátno, rozměr plátna 85 x 99 cm, signováno vpravo dole Štědra, datováno 88, v původním dobrém stavu, z pozůstalosti významných teoretiků umění

zobrazeno: 2314x

Vyvolávací cena:

3 100