Čas na serveru 12:21:59

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní kompozice

Id: 53401

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 56 x 38 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 1834x

Vyvolávací cena:
3 800