Čas na serveru 11:30:30

Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt

Id: 401812

Akt

  •  / Akt / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr 34 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1188x

Vyvolávací cena:

8 000