Čas na serveru 11:21:00

Jaroslav Veris (Zamazal)
Portrét dívky

Id: 444203

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1337x

Vyvolávací cena:

7 000