Čas na serveru 14:40:50

Jindřich Bubeníček
Chaloupka

Id: 2039

Chaloupka

  •  / Chaloupka / Jindřich Bubeníček

akvarel/papír, rozměr 35 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2653x

Vyvolávací cena:
1 200

4 005