Čas na serveru 14:42:29

Jindřich Bubeníček
Staré město

Id: 1289

Staré město

  •  / Staré město / Jindřich Bubeníček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, paspartováno, zaskleno, zcela otlučený rám

zobrazeno: 2122x

Vyvolávací cena:
800

2 300