Čas na serveru 10:39:22

Jiří Bakala
Hmota

Id: 139934

Hmota

  •  / Hmota / Jiří Bakala
  •  / Hmota / Jiří Bakala
  •  / Hmota / Jiří Bakala
  •  / Hmota / Jiří Bakala

olej/plátno, rozměr 105 x 74 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno

zobrazeno: 4283x

Vyvolávací cena:

4 300