Čas na serveru 00:20:07

Jiří Balcar
Duo

Id: 98117

Duo

  •  / Duo / Jiří Balcar
  •  / Duo / Jiří Balcar
  •  / Duo / Jiří Balcar
  •  / Duo / Jiří Balcar

lept/papír, rozměr tisku 49,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, vlevo dole 14/15, volně loženo, nerámováno, PO

zobrazeno: 2188x

Vyvolávací cena:

19 500

Příhozy: 52