Čas na serveru 05:37:42

Jiří Matějka
Krásná Hora

Id: 166610

Krásná Hora

  •  / Krásná Hora / Jiří Matějka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno a popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2215x

Vyvolávací cena:
400

1 600