Čas na serveru 08:24:54

Jiří Mocek
Dívka s tykví II.

Id: 334902

Dívka s tykví II.

  •  / Dívka s tykví II. / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 2747x

Vyvolávací cena:
3 800

32 000

Příhozy: 55