Jiří Mocek
Ležící (v trávě)
Id: 503501
olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 156x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 500 Kč
2024,05-1,13,20,48,00
minimální příhoz 100 Kč