Jiří Mocek
Po koupeli
Id: 503802
olej/plátno, rozměr 19 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 124x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
2024,05-1,13,20,19,00
minimální příhoz 100 Kč