Jiří Mocek
Ráno
Id: 503801
olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 119x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
2024,05-1,13,20,44,00
( 13.5.2024, 20:44:00 )
minimální příhoz 500 Kč
10.4.2024 | 22:51 | 6 500 Kč |