Čas na serveru 13:32:19

Jiří Načeradský
Nezbedníček

Id: 447001

Nezbedníček

  •  / Nezbedníček / Jiří Načeradský

olej/plátno, rozměr 27,8 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, nerámováno, barva na pravé straně mírně popraskaná (viz foto)

zobrazeno: 458x

Vyvolávací cena:

26 100