Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJiří Načeradský
Postavy
Id: 491317
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 34x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2024,05-1,13,20,13,00
( 13.5.2024, 20:13:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |