Čas na serveru 22:31:03

Jiří Načeradský
Veselá Venuše

Id: 468402

Veselá Venuše

  •  / Veselá Venuše / Jiří Načeradský

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, nerámováno

zobrazeno: 387x

Vyvolávací cena:

68 000