Josef Istler
Strom
Id: 503002
olej/karton, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní čáati, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 828x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
2024,05-1,13,20,56,00
minimální příhoz 500 Kč