Čas na serveru 16:28:14

Josef Holub
Políčko

Id: 283401

Políčko

  •  / Políčko /  Josef Holub
  •  / Políčko /  Josef Holub
  •  / Políčko /  Josef Holub

olej/karton. rozměr 30 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1884x

Vyvolávací cena:

22 000