Čas na serveru 19:10:03

Josef Holub
Říční krajina

Id: 384502

Říční krajina

  •  / Říční krajina /  Josef Holub

olej/karton, rozměr 43 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 777x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 60