Josef Jelínek
Na procházce
Id: 497205
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 54 x 38 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 247x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
2024,05-1,13,19,35,00
minimální příhoz 100 Kč