Čas na serveru 07:50:27

Josef Konečný
Vodáci na řece

Id: 180002

Vodáci na řece

  •  / Vodáci na řece / Josef Konečný

olej/překližka, rozměr 51,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozený rám

zobrazeno: 2257x

Vyvolávací cena:

2 900