Čas na serveru 22:19:04

Josef Lada
Hospoda

Id: 360802

Hospoda

  •  / Hospoda / Josef Lada
  •  / Hospoda / Josef Lada
  •  / Hospoda / Josef Lada

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 37 cm, značeno datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 9031x

Vyvolávací cena:
25 000

235 000

Účastníci: 26

Příhozy: 79