Čas na serveru 17:46:29

Josef Liesler
Kytice

Id: 133001

Kytice

  •  / Kytice / Josef Liesler
  •  / Kytice / Josef Liesler
  •  / Kytice / Josef Liesler
  •  / Kytice / Josef Liesler

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 2030x

Vyvolávací cena:

9 600