Čas na serveru 06:17:04

Josef Liesler
Tajemství odlétlo

Id: 1527

Tajemství odlétlo

  •  / Tajemství odlétlo / Josef Liesler

litografie/papír, č. 114/130, rozměr ve výřezu 26 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2033x

Vyvolávací cena:
800