Josef Liesler
Zátiší s ovocem a vázou
Id: 498401
tempera/papír, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek čfvu s popisem díla
zobrazeno: 2576x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
21 000 Kč
2024,05-1,14,20,52,00
minimální příhoz 1 000 Kč