Čas na serveru 06:34:13

Josef Liesler
Zátiší s ovocem a vázou

Id: 498401

Zátiší s ovocem a vázou

  •  / Zátiší s ovocem a vázou / Josef Liesler

tempera/papír, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek čfvu s popisem díla

zobrazeno: 2576x

Vyvolávací cena:

21 000

2024,05-1,14,20,52,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu