Josef Liesler
Žena s maskou
Id: 502801
tuš/ruční papír, rozměr listu cca 35 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 96x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 000 Kč
2024,05-1,14,21,03,00
minimální příhoz 500 Kč