Čas na serveru 22:25:25

Josef Liesler
Žena s maskou

Id: 502801

Žena s maskou

  •  / Žena s maskou / Josef Liesler

tuš/ruční papír, rozměr listu cca 35 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 96x

Vyvolávací cena:

7 000

2024,05-1,14,21,03,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu