Čas na serveru 19:04:51

Josef Písecký (Liška)
Na útěku

Id: 134009

Na útěku

  •  / Na útěku / Josef Písecký (Liška)

akvarel/papír, rozměr 37 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1815x

Vyvolávací cena: