Čas na serveru 17:55:23

Josef Písecký (Liška)
Šipanská luka (ostrov v Chorvatsku)

Id: 457501

  •  / Šipanská luka (ostrov v Chorvatsku) / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 550x

Vyvolávací cena:

17 500